MAZURY – LUKSUSOWE SIEDLISKO NAD JEZIOREM Z WŁASNĄ PLAŻĄ i LINIĄ BRZEGOWĄ – DWÓR SOSNOWO

Samodzielny dom nad samym jeziorem z kąpieliskiem, plażą i lasem – Mazury

MAZURY – Dom modrzewiowy jest posadowiony w skarpie. Od frontu widoczne są dwa poziomy (parter i piętro), a z drugiej strony budynku teren jest wyżej czyli poziom piętra. MAZURY. Dlatego apartamenty znajdujące się na piętrze, znajdują się na poziomie tarasów. Z kolei sala kominkowa, kuchnia i dodatkowa łazienka są na parterze. Do apartamentów można wejść schodami od frontu lub bezpośrednio z poziomu tarasu.

 

ustronne domy wędkarskie z pomostem lasem i plażą – Mazury

 

SIEDLISKO MAZURY z LINIĄ BRZEGOWĄ NAD JEZIOREM Obiekt znajduje się w centrum rozległego terenu i rozciąga się wzdłuż brzegu malowniczego jeziora Narie MAZURY gdzie obowiązuje strefa ciszy. Brzeg jest urozmaicony MAZURY w większości porośnięty starodrzewiem i trzciną. Widać z niego oddalony drugi brzeg jeziora MAZURY z kompleksem lasów mieszanych z przewagą sosny. Na jeziorze MAZURY jest wiele wysp. MAZURY Jezioro ma także bardzo długą linię brzegową z licznymi półwyspami i zatokami MAZURY.

SIEDLISKO NAD JEZIOREM

LUKSUSOWE SIEDLISKO Z WŁASNĄ LINIĄ BRZEGOWĄ I PRYWATNĄ PLAŻĄ NAD JEZIOREM NARIE – MAZURY

Dwór Sosnowo – rodzinne apartamenty z linią brzegową przy plaży na rodzinne spotkania i imprezy

Dom zbudowany z drewna modrzewiowego położony w odległości 80 metrów od plaży przeznaczony dla 14 osób. Posiada dwa bliźniacze apartamenty z tarasami i widokiem na jezioro. Atrakcyjny słoneczny taras-patio w zaciszu leśnego otoczenia z meblami ogrodowymi i grillem oraz taras zadaszony z którego prowadzą osobne wejścia do apartamentów. Każdy apartament ma powierzchnię 70 m², w tym trzy pokoje z przeznaczeniem dla 7 osób. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie 2 i 3 osobowa, duży salon z podwójną kanapą do spania, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Na parterze znajduje się obszerna sala klubowa, a w niej kominek z otwartym paleniskiem, stół biesiadny, kącik wypoczynkowy, ping pong. Przy sali kominkowej jest w pełni wyposażona kuchnia: lodówka, zmywarka, piekarnik i ekspres do kawy.

W CENIE POBYTU: łódki, kajaki, rowery wodne i terenowe, WiFi, TV sat, parking, drewno do kominka i ogniska, grill, leżaki, ręczniki, obsługa