DWÓR SOSNOWO NAD JEZIOREM MAZURY. NAD JEZIOREM. DWOREK NAD JEZIOREM NA MAZURACH. PLAŻA. DWOREK MAZURY NAD JEZIOREM. MAZURY DWOREK NA MAZURACH

dom nad jeziorem


Na Mazurach Zachodnich, niedaleko Olsztyna, koło wsi Pojezierce położona jest rozległa malownicza posiadłość Sosnowo, a w niej przepiękny modrzewiowy Dworek Sosnowo – ziemska rezydencja, kameralne siedlisko otoczone pięknym parkiem i łąkami. Prywatna plaża i  pomosty rozmieszczone wzdłuż długiej własnej linii brzegowej urokliwego jeziora Narie zapewnia luksusowy wypoczynek w pełnej prywatności. Polecamy stylowe wnętrza, obszerne tarasy, duże patio z altaną i letnią kuchnią z widokiem na jezioro. Zawsze panuje tu spokój i wspaniała, familijna atmosfera. W niedalekiej okolicy znajduje się jedyny w swoim rodzaju zabytek, szlak wodny – Kanał Elbląski. Najbliższe aglomeracje to Gdańsk, Ostróda, Frombork i Olsztyn. Region Warmi i Mazur zaprasza także na historyczne Pola Grunwaldzkie.

PLAŻA DWOREK NAD JEZIOREM MAZURY MAZURY. DWOREK MAZURY DWOREK MAZURY PLAŻA DWÓR SOSNOWO MAZURY MAZURY DWOREK DWOREK NA MAZURACH MAZURY DWOREK MAZURY To wszystko na 15 hektarach parku. Niespotykane połączenie luksusu i nowoczesności z nieskazitelną przyrodą na mazurskim pojezierzu. MAZURY Wygody, przyroda widoki, prywatne świetne do żeglowania, prywatna. Rozległy teren, duża swoboda i bezpieczeństwo. MAZURY DWÓR SOSNOWO Niezbędne walory znajdziemy w naszym ośrodku. Można uprawiać sporty zespołowe, podchody lub inne zabawy bez specjalnego nadzoru rodziców. Obecna 24 godziny na dobę dyskretna obsługa zawsze ma na uwadze bezpieczeństwo. Dzika przyroda, nie zakłócona przez cywilizację. Mnóstwo rzadkich ptaków, małych leśnych zwierzątek. W okolicy zwierzyna łowna: dziki, łanie, jelenie, daniele, lisy itd. Na niebie dyżuruje orzeł bielik i jastrzębie. Na terenie mieszkają czarne dzięcioły, sowy, dudki, a na naszej wyspie rodzina borsuków. Bardzo duże i czyste zachęca do łowienia ryb. Można uprawiać wędkowanie z łódki, brzegu i mola. Występują wszystkie gatunki ryb śródlądowych.

DWOREK NAD JEZIOREM PLAŻA NA MAZURACH. DWOREK NA MAZURACH PLAŻA MAZURY

Grzyby i poziomki rosną praktycznie przy domach. Świetne do żeglowania, duży akwen i dobre wiatry. To wszystko w ciszy bez odgłosów motorówek czy skuterów wodnych ponieważ obowiązuje administracyjny zakaz używania głośnych sprzętów wodnych. Znajdujemy się w oficjalnej STREFIE CISZY.To pięknie położony atrakcyjny wśród mazurskich jezior i leśnych terenów. Unikalne pod względem bardzo atrakcyjnego położenia. w formie XIX – wiecznego powstał z naturalnych, antyalergicznych materiałów: modrzewiowe drewno, kamień, miedź i ceramika. Zadbano także o antyalergiczne powietrze z unikalnej klimatyzacji, która oczyszcza czerpane powietrze w podziemnym złożu kamiennym. Rezydencja leży w ustanowionej administracyjnie ma wodę 1 próby czystości. Na terenie ogrodzonego obiektu znajduje się kilometr linii brzegowej, dwa pomosty na jeziorze i w zatoce oraz wyspa. wędkarzy łódki z elektrycznym silnikiem oraz wodne sprzęty. Garaż na 3 auta. Także wystrój i wyposażenie niespotykane. Na ścianach wiszą oryginalne 19 wieczne obrazy, część mebli pochodzi również z tej epoki. Do użytku szkło i ceramika z niemieckich królewskich wytwórni. Na koniec największa atrakcja.

PONIEWAŻ NIE MAMY WŁASNEJ RESTAURACJI POLECAMY LOKALNE FIRMY KTÓRE DOSTARCZAJĄ POSIŁKI

 

DWOREK NAD JEZIOREM
dworek na mazurach
plaża mazury

❗️Kliknij zdjęcie aby zobaczyć stronę restauracji❗️

GOŚCIE MOGĄ SAMI PRZYGOTOWYWAĆ POSIŁKI GDYŻ KAŻDY DOM POSIADA W PEŁNI WYPOSAŻONĄ KUCHNIĘ

OFERUJEMY WĘDLINY Z DZICZYZNY, WIEJSKIE JAJKA, MLEKO, SERY ORAZ MAZURSKI MIÓD

MOŻEMY ZAPEWNIĆ ŚWIEŻE WĘDZONE RYBY: WĘGORZ, SIEJA, SIELAWA, PSTRĄG. PIECZEMY DZICZYZNĘ WE WŁASNYM PIECU

MAMY W PEŁNI EKOLOGICZNY OGRÓD WARZYWNY, A W NIM: MARCHEW, CEBULA, POMIDORY, OGÓRKI, BURAKI, SZCZYPIOREK, KOPER, itp.

ogródek
warzywa

PENSJONAT  DWÓR SOSNOWO  ✧  MAZURY